Detaljer om garnet
Kategori | Bomullsgarn |
Produsent: | Hobbii |
Innhold | 95% bomuld, 5% polyester |
Vekt | 10 x 50 g |
Lengde | 10 x 160 m |
Anbefalt pinne | 3 - 3,5 mm |
Strikkefasthet | 10 x 10 cm = 27 m x 38 p |
Garngruppe | Super Fine |
Vaskeanvisning | Maskinvask 40ºC / Kan ikke tørkes i tørketrommel |
Hashtag | #hobbiiRainbow84GlitterColorBag |
Kjøp mer - Spar mer
Antall | Spar | Pris/stk |
---|---|---|
6 | 40% | 150 kr |
250 kr 159 kr
OBS! Denne varen utgår og lageret skal tømmes. Slå til før det er for sent!
Vi har valgt ut noen spesielt populære farger fra Rainbow-serien, og strødd skinnende gull-dryss over de!
Rainbow Glitter er en del av vår gode Hobbii Rainbow-familie, og matcher derfor utvalgte farger derfra. Rainbow Glitter har den unike twisten at den består av 95% bomull og 5% metallisk polyester, hvilket gir den uunnværlige glitter-effekten.
Med Rainbow Glitter har du muligheten til å gi ditt neste hekle- eller strikkeprosjekt et ekstra kreativt uttrykk. Garnet har en tykkelse som fint kan kombineres med vanlig 8/4 bomullsgarn. Alternativt kan det også legges dobbelt, hvis du f.eks. ønsker å bruke Rainbow Glitter sammen med 8/8 bomullsgarn.
Rainbow Glitter finnes i utvalgte farger med sølv- eller gulltråd (finn linken til sølv versjonen øverst over teksten), så du kan lage det helt rette, glitrende resultatet. Bruk det for eksempel til fine effekter i interiør, tilbehør og pynt. Det er også nydelig til amigurumi, heklede bamser og figurer – for eksempel alle de enhjørningene vi elsker så høyt og som jo helst skal se magiske ut.
Gi full gass med en glittertopp- eller genser. Eller skap en mer dempet stil med glitter i elegante striper, kanter eller vrangbord. Rainbow Glitters glittertråd kan stort sett ikke merkes, og kvaliteten er akkurat like myk som resten av Rainbow-serien.
- Color Bag 1 (Gold): 2 + 59 + 60 + 20 + 22
- Color Bag 2 (Silver): 1 + 58 + 86 + 98 + 100
Finn oppskrifter til garnet her: Oppskrifter (179)
Ida
Godt bomullsgarn med e0t hint av glitter som gir en koselig julestemning. Perfekt til å hekle julepynt/juletrepynt.
Helene
Utrolig pent og flott garn brukt til hekling!
Anne Grethe Iversen
Godt garn til å strikke kjøkkenkluter av.
Del bilder av ferdige prosjekter med Rainbow Cotton 8/4 Glitter Color Bag - Christmas Edition
Hjelp andre med å velge det riktige garnet til det neste prosjektet deres.
Del bilder av gensere, luer, votter, m.m. som du har strikket eller heklet i dette garnet.
Når du laster opp et bilde til Hobbii bekrefter du at du har opphavsrett til bildet, og at du gir Hobbii bruksrett til å anvende bildet til markedsføring på egne og eksterne nettsider inklusiv sosiale medier.
Detaljer om garnet
Kategori | Bomullsgarn |
Produsent: | Hobbii |
Innhold | 95% bomuld, 5% polyester |
Vekt | 10 x 50 g |
Lengde | 10 x 160 m |
Anbefalt pinne | 3 - 3,5 mm |
Strikkefasthet | 10 x 10 cm = 27 m x 38 p |
Garngruppe | Super Fine |
Vaskeanvisning | Maskinvask 40ºC / Kan ikke tørkes i tørketrommel |
Hashtag | #hobbiiRainbow84GlitterColorBag |